Header Ads

İbrahim Erkal'ın durumu ile ilgili kardeşinden açıklama geldi


Ünlü sanatçı İbrahim Erkal geçtiğimiz hafta evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçirmişti. Ameliyata alınan Erkal'ın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor. İbrahim Erkal'ın son durumu ile ilgili kardeşinden açıklama geldi.

12 Nisan Salı gününden beri Liv Hospital'de yoğun bakımda olan İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hayranları tarafından merak ediliyor.

Duymayan Kalmasın programına katılan kardeşi Abdullah Erkal, İbrahim Erkal’ın sağlık durumunda iyi ya da kötü yönde bir gelişme olmadığını söyledi.

Abdullah Erkal şunları söyledi:

''Ağabeyim şu an yoğun bakımda uyutuluyor, Türkiye halkından dua bekliyoruz… Şu anda sadece bunları demekle yetiniyorum. İkinci bir ameliyat bilgisi gelmedi. Sadece uyutuluyor! Beynindeki ödemde, ne bir ilerleme ne de bir gerileme olduğu yönünde haber verildi. Tüm Türkiye'den dua bekliyoruz.''

HASTANEDEN  DE AÇIKLAMA GELDİ

Erkal'ın tedavi gördüğü hastaneden de sanatçının sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada: "Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı gününden bu yana Liv Hospital’da tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan Değerli Sanatçı İbrahim Erkal’ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödemi ve hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir. " denildi.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.