Header Ads

Kayalıklarda ilişkiye girip video çeken liseli serbest


Zonguldak'ta, 16 yaşındaki lise öğrencisi kız M.M. ile ilişkiye girip video çekerek görüntüleri arkadaşları arasında yaydığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan 17 yaşındaki B.K., serbest kaldı.

Zonguldak'ta, 16 yaşındaki lise öğrencisi kız M.M. ile cinsel ilişkiye girip video çekerek görüntüleri arkadaşları arasında yaydığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan 17 yaşındaki B.K., 2 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırılırken hükmün açıklanması geri bırakıldı.

KAYALIKLARDA İLİŞKİYE GİRİP VİDEO ÇEKTİ

B.K., iddiaya göre kız arkadaşı M.M. ile deniz kenarındaki kayalıklarda ilişkiye girip cep telefonuyla video çekti. Bir süre sonra bu görüntünün okulda arkadaşları arasında yayıldığını öğrenen M.M., savcılığa giderek şikayette bulundu.

HAKİM KARŞISINA ÇIKTI

Gözaltına alınıp tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan B.K., 'reşit olmayanla cinsel ilişki' ve 'özel hayatın gizliliğini ihlal' suçlarından yargılandığı Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada hakim karşısına çıktı.

ARKADAŞLARI TELEFONUNU KURCALARKEN GÖRMÜŞ

Duruşmaya katılan M.M., şikayetçi olduğunu söyledi. B.K. ise savunmasında, M.M.'nin isteği ile ilişkiye girdiklerini, görüntüyü de arkadaşlarının kafede otururken telefonunu kurcalarken gördüğünü ileri sürdü.

SERBEST KALDI

Sanık, 'reşit olmayanla cinsel ilişki' suçundan 1 yıl 1 ay, 'özel hayatın gizliliğini ihlal' suçundan da 1 yıl 8 ay olmak üzere toplam 2 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdı.
Mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.