"Bayrak" şiirine 72 yıl sonra AKP sansürü

Salı, Haziran 05, 2012
Tags: ,

5 yorum:

 1. GÜNAYDIN HERKESE, YORUMA GEREK YOK.ZİHNİYET ÇOK GERİ, YILLAR ÖNCE YAZILMIŞ BU GÜZEL ŞİİRİMİZİ DEĞİŞTİREREK YADA EKSİLTEREK KOYMAK ÇOK GERİ BİR DÜŞÜNCE.BENCE YA KALDIRIRSIN YADA DEĞİŞTİRMEZSİN AYNEN KALIR.NE DİYELİM ZİHNİYET.

  YanıtlaSil
 2. bu akpnin bayrakla yaşadığı ilk sorun değil daha öncedeki çeşitli nedenlerle şeklinde değişiklik yapılmasını istemiştir

  amaç milli benliği yok edip birilerine bizi yem etmek

  YanıtlaSil
 3. herşey yavaş yavaş fark ettirmeden milletin hafızasından ve benliğinden siliniyor.eğer fark edilirlerse ya yolu değiştirilerek yada unutturmaya çalışılarak ortadan kaldırılıyor. batılının binlerce yıldır yapamadığını on senede yaptılar.parçalayarak asimile edilmeye çalışılıyor.yakında bayrak değişir Türk üm demek yasaklanır.gelecektede sadece kulaktan kalağa bir efsane haline getirilir.TÜRKLÜK

  YanıtlaSil
 4. Bu yazı Saygı ÖZTÜRK'ün İyiye, doğruya ve güzele saygısızlığının en büyük göstergesidir.Zira bu sadece kendi kendine oluşturduğu hayali bir senaryohuh ürünü olan yazıdır.

  YanıtlaSil
 5. Din üzerinden milletin asırlardır sahip çıktığı Türklüğü yok etmek onun yerine Arap özentiliğinin göstergesi olan Ümmetçiliği getirmek istiyorlar.
  Bu yolda herkese sus payı verebileceklerini, devlet üzerinde hak sahipliği iddia edebileceklerini zannediyorlar.
  Sen din üzerinden siyaset yaparsan bdp de ırk üzerinden siyaset yapar.
  İkinizde bu ülkeye zarar veriyorsunuz. Bizim olan her şeyi yok etmeye çalışıyorsunuz.
  İnşallah milletim bunun üzerinden gelecek ve sizi tarihe hatırlanmamak üzere gömecektir.

  YanıtlaSil